wtorek, 7 czerwca 2011

Każda okazja jest dobra

Z okazji Dnia Dziecka w Czerninie (1 czerwca) odbył się turniej piłkarski, którego organizatorem był Jacek Ulman. Na „orliku” w Czerninie zjawiło się 5 drużyn z: Pogoni Góra (dwa zespoły), Wiewierzanki Wiewierz, Korony Czerniny oraz z Sicin.Zagrano systemem każdy z każdym, bo początkowo pogoda sprzyjała młodym piłkarzom.

Rywalizacja była zacięta, ale prowadzona w duchu fair play. Zgromadzeni widzowie mocno emocjonowali się rozgrywanymi meczami, bo trzeba przyznać, iż momentami było na co popatrzeć.

Nie było istotne kto zdobędzie I miejsce, bo nie taka była idea turnieju. Chodziło przede wszystkim o przyjemne spędzenie ciepłego i słonecznego popołudnia i dania młodym piłkarzom okazji do gry.

Pod koniec meczu pogoda się zepsuła, ale turniej pomimo tego trwał. W deszczu rozegrano rywalizację o tytuł najlepszego strzelca i bramkarza turnieju. Deszcz nie przeszkodził również w sprawdzeniu kto jest najlepszym piłkarzem pod względem opanowania piłki.

Jacek Ulman wręczył wszystkim uczestnikom turnieju słodycze a zwycięskiemu zespołowi puchar. Zwycięzcy rozegranych konkurencji otrzymali ponadto statuetki. Nagrody ufundował UMiG w Górze. Pomysłodawcy turnieju należą się słowa uznania za pomysł i sprawny przebieg turniejowych zmagań.

Brak komentarzy: