piątek, 4 maja 2012

Nie zawiedli

1 maja drużyna trampkarzy górowskiej Pogoni rozegrała mecz wyjazdowy z zespołem Odry Ścinawa. W rundzie jesiennej nasz zespół gościł piłkarzy ze Ścinawy i odniósł bardzo wysokie zwycięstwo 9 do 0.
Pojedynek rozpoczął się bardzo dobrze dla naszego zespołu, gdyż wkrótce po rozpoczęciu meczu Hubert Kwiatkowski zdobył strzałem głową z dużej odległości bramkę dla swojej drużyny. Wynik na 2 do 0 podwyższył Emil Opat i nasi zawodnicy spokojnie kontrolowali przebieg gry. 

Wydawać się mogło, że naszym trampkarzom nic złego przytrafić się nie może. A jednak moment nieuwagi obrońców i gospodarze strzelają bramkę. Zniwelowanie różnicy tchnęło w serca gospodarzy ducha walki. Odkryli się za co szybko zostali skarceni. Emil Opat strzelił bramkę i podwyższył wynik pojedynku na 1 do 3.

Po przerwie gospodarze atakowali, ale nie byli skuteczni. Odkryli się i zostali skarceni przez Dominika Pająka, który podwyższył wynik na 4 do 1. Wysokie prowadzenie i upał uśpiły nieco czujność naszej drużyny i w efekcie straciliśmy bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 2 do 4 dla naszej drużyny, która po tym zwycięstwie zajmuje 4 miejsce w tabeli z 26 punktami.

 


Brak komentarzy: